Teatr przy stoliku

14 czerwca po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie miała zaszczy gościć aktorów Teatru im.Stefana Jaracza w Olsztynie. Sztukę „Rewanż” przeczytali Ewa Pałuska-Szozda i Paweł Parczewski a wprowadzenie wygłosiła Elżbieta Lenkiewicz. „Rewanż” to thriller psychologiczno-kryminalny. Biznesmen i poseł do parlamentu, z widokami na karierę ministra, z doskonale ułożonym życiem osobistym i zawodowym, pewnego wieczoru, w swojej prywatnej garsonierze przyjmuje efektowną blondynkę, na jej zdecydowane, a wręcz kategoryczne życzenie. Od początku zaczyna iskrzyć, a między bohaterami toczy się dziwna gra… Teatr przy stoliku był częścią projektu „(Nie)poczytalni”, który jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy sztaludze z plakatem dyrektor MBP Justyna Lytvyn obok Elżbieta Lenkiewicz,a przy stoliku aktorzy Ewa Pałuska-Szozda i Paweł Parczewski z teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Aktorzy Ewa Pałuska-Szozda i Paweł Parczewski z teatru  im.Stefana Jaracza w Olsztynie.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Aktorzy Ewa Pałuska-Szozda i Paweł Parczewski z teatru  im.Stefana Jaracza w Olsztynie. Sztuka pt. ''Rewanż''.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy czerwonym stoliku aktorzy Ewa Pałuska-Szozda i Paweł Parczewski z teatru  im.Stefana Jaracza w Olsztynie. Sztuka pt. ''Rewanż''.

Możliwość komentowania została wyłączona.