Turniej Minecraft

Dzisiaj w Mediatece na zakończenie cyklu zajęć z programowania z Minecraftem Education Edition, spotkali się uczestnicy wszystkich grup, aby sprawdzić się w Turnieju Wiedzy z Minecrafta. Najpierw zawodnicy musieli odpowiedzieć na 20 pytań dotyczących gry, a następnie czekała ich praca w grupach. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Wnętrze biblioteki, mediateka.  Na pufach siedzą dzieci biorą udział w zajęciach z programowania z Minecrafta Education Edition. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Grupa dzieci bierze udział w zajęciach z programowania z Minecraftem Education  Edition.