Festyn „Wstąp po zdrowie”

Jak co roku tak i tym razem, w czasie festynu „Wstąp po zdrowie” można było znaleźć stanowisko Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie! Dla odwiedzających festyn i nasze stoisko przeprowadziliśmy akcję bookcrossing – uwolnij książkę. Dla dorosłych przygotowaliśmy quiz z pytaniami na temat zdrowia, a każdą prawidłową odpowiedź nagradzaliśmy książką. Działający przy Bibliotece Klub Rękodzieła zaprezentował swoje prace. Na najmłodszych także czekało mnóstwo atrakcji – malowanie włosów, owocowe rebusy, krzyżówki i zagadki. Rozdawaliśmy kolorowe opaski oraz skręcaliśmy balony. W czasie festynu ogłosiliśmy wyniki konkursu plastycznego pt. „Moja rodzina jak z bajki”. Wśród nagrodzonych znaleźli się: ( w kategorii przedszkoli) I miejsce – Igor Piwko, II miejsce – Franciszek Zapałowski, III miejsce – Martyna Świątkowska, (w kategorii szkół podstawowych ) I miejsce – Lena Orzechowska, II miejsce – Anastazja Drzewoszewska, III miejsce – Elżbieta Pietrzak. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stanowiska i wspaniałą zabawę!

Na stoliku książki m.in ''Możesz schudnąć'' , ''Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi'', ''Sekrety Szeptuch''.
Niebieski namiot z logo MBP w Działdowie , na stoliku książki i prace wykonane przez panie z Klubu Rękodzieła.
Festyn ''Wstąp po zdrowie'' przy stoliku książki i czytelnicy.
W parku na scenie dyrektor MBP Justyna Lytvyn i czworo dzieci z dyplomami.
Festyn ''Wstąp po zdrowie'' przy stolikach dzieci wykonują prace plastyczne.