Spotkanie autorskie z Ewą Sotomską

Dziś odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Sotomską, która dokonała wyboru bajek do książki „Bajki mazurskie” Na to wydarzenie zaprosiliśmy dzieci z Przedszkola nr 5 z trzech grup: Motylki, Jagódki i Pszczółki. Pani Sotomska przybliżyła dzieciom treść kilku bajek. Dzieci otrzymały ilustracje pochodzące z książki w formie naklejek i dowiedziały się z jaką bajkę ilustrują. Serdecznie dziękujemy za spotkanie!

Wnętrze biblioteki. Grupa dzieci siedzi na krzesełkach i biorą udział w spotkaniu autorskim z Ewą Sotomską.
Wnętrze biblioteki. Autorka Ewa Sotomska trzyma książkę swojego autorstwa "Bajki mazurskie".
Wnętrze biblioteki. Na fotelu autorka Ewa Sotomska. Chłopiec w imieniu wszystkich dzieci wręcza różę w podziękowaniu za spotkanie.