BiblioCzas – gra miejska

„BiblioCzas” czas zacząć!!! „BiblioCzas” to nowy projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury. Dziś odbyło się pierwsze działanie w ramach projektu, czyli gra miejska pt. „Luneta Czasu i córki Beskida, czyli skąd się wzięła Wisła?”, którą napisała i przeprowadziła Fundacja Nasza Historia. W grze udział wzięło ponad 80 osób. Pięć drużyn wraz z opiekunami i mapą szukało poszczególnych stanowisk, na których poznaliśmy historię Warszawskiego Mostu, Syrenki, Willi Królewskiej, dzieci dowiedziały się na czym polega praca flisaka oraz zapoznały się z zasadami bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Na każdym z punktów uczestnicy wykonywali wskazane przez prowadzących zadania, za które zbierali pieczątki w karcie gry. W grze każdy był wygranym, każdy otrzymał nagrodę, a najważniejsza była dobra zabawa i praca zespołowa. Serdecznie dziękujemy za udział w grze i zapraszamy do kolejnych spotkań i działań w ramach projektu i organizowanych przez Bibliotekę.

Wnętrze parku. Grupa dzieci biorąca udział w grze miejskiej pt. „Luneta Czasu i córki Beskida, czyli skąd się wzięła Wisła?''.
Grupa dzieci biorąca udział w grze miejskiej, wykonuje prace plastyczne.
Wnętrze parku. Grupa dzieci biorąca udział w grze miejskiej pt. „Luneta Czasu i córki Beskida, czyli skąd się wzięła Wisła?''.
Wnętrze biblioteki. Grupa dzieci siedzi na krzesełkach w mediatece. W tle dwie sztalugi z plakatem gra miejska ,,Luneta Czasu i córki Beskida ,czyli skąd się wzięła Wisła?'' oraz plakat ''Biblioczas''.
Wnętrze biblioteki ,mediateka. Grupa młodzieży biorąca udział w grze miejskiej pt. „Luneta Czasu i córki Beskida, czyli skąd się wzięła Wisła?”.
W parku na ławce siedzą dzieci i dziewczyna w przebraniu syreny.
W parku dzieci przechodzą kolejną część gry miejskiej.
Wnętrze parku, dzieci przechodzą kolejną część gry miejskiej.

Możliwość komentowania została wyłączona.