Drugi tydzień wakacji w bibliotece

Wakacje, wakacje … drugi tydzień zajęć za nami 🙂 kontynuowaliśmy czytanie przygód Mikołajka, oglądaliśmy wzruszający film o niesamowitych więzi jaka zrodziła się między dziećmi, a zwierzętami i ogromnej sile przeciwstawienia się światu. Podczas warsztatów muzycznych graliśmy na owocach wykorzystując do tego magiczne płytki Makey Makey i wspólnie się bawiliśmy.

Wnętrze biblioteki. Dzieci oglądają film o niesamowitej więzi między dziećmi a zwierzętami.
Wnętrze biblioteki. Dzieci grają na owocach wykorzystując tablet i magiczne płytki Makey Makey.
Wnętrze biblioteki. Dzieci grają na instrumentach. Warsztaty muzyczne prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Wnętrze biblioteki. Dzieci siedzą w kole i słuchają opowiadania. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.