Wieczór poezji Roberta Gontarza

W czwartkowe popołudnie 4 października w bibliotece odbyła się promocja tomiku wierszy Roberta Gontarza „Droga 33”. Autor jest matematykiem i ekonomistą. Te dwa kierunki ukończył na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Został pierwszym w historii województwa warmińsko-mazurskiego, Młodzieżowym Marszałkiem Sejmu. Spotkanie poprowadziła Anna Siedlecka a wiersze autora wraz z Nim odczytał Marcin Czerwiński. Oprawę muzyczną zapewniły Dominika Czarnecka oraz Wiktoria Bandachowska z pracowni wokalnej Marka Pepłowskiego.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Zgromadzeni goście z okazji promocji tomiku Roberta Gontarza ,,Droga 33''. Na scenie autor tomiku Robert Gontarz i Anna Siedlecka.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Zgromadzeni goście z okazji promocji tomiku Roberta Gontarza ,,Droga 33''. Na scenie z mikrofonem Dominika Czarnecka.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Marcin Czerwiński czyta wiersze autora Roberta Gontarza.