Warsztaty „Wielkie kopiowanie mistrza Skurpskiego”

Dnia 16.10.2019 w Mediatece odbyły się warsztaty w ramach projektu „Wielkie kopiowanie mistrza Skurpskiego”. Projekt ten uzyskał dofinansowanie z Muzeum Historii Polski w ramach Programu Patriotyzm Jutra. W trakcie warsztatów uczestnicy tworzyli wirtualne plakaty, dotyczące życia i twórczości Hieronima Skurpskiego, który jest bohaterem naszego projektu. Dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska prowadzi warsztaty w ramach projektu ,,Wielkie kopiowanie mistrza Skurpskiego''. W tle na monitorze plakat Wielkie kopiowanie mistrza Skurpskiego''.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Trzech młodych uczestników projektu siedzi przy komputerach i tworzą wirtualne plakaty dotyczące życia i twórczości Hieronima Skurpskiego.
Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska prowadzi warsztaty w ramach projektu ,,Wielkie kopiowanie mistrza Skurpskiego''.  Dzieci siedzą przy komputerach i robią wirtualne plakaty.